فرهنگی

توسط انتشارات انقلاب اسلامی؛ کتاب «زندگی اینجاست» رونمایی می‌شود

کتاب «زندگی اینجاست» نوشته مهدی قزلی، چهارشنبه این هفته ۱۴ تیر همزمان با روز قلم توسط انتشارات انقلاب اسلامی رونمایی می‌شود.

به گزارش سرزمین مانا به نقل از مهر، کتاب «زندگی اینجاست؛ شامل کوتاهه‌هایی از زندگی آیت‌الله سیّدجواد خامنه‌ای (ره)» نوشته مهدی قزلی، چهارشنبه این هفته ۱۴ تیر همزمان با روز قلم توسط انتشارات انقلاب اسلامی رونمایی می‌شود.

این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام حاج شیخ احمد مروی، تولیت آستان قدس رضوی و حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز برگزار می‌شود.

کتاب «زندگی اینجاست» روایت‌هایی کوتاه از زندگی پدر رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله سیّدجواد حسینی خامنه‌ای (ره) عالم وارسته و سالک پرهیزکار عصر خویش است. مرحوم سیدجواد خامنه‌ای فقیهی صاحب‌نظر بود که در عین برخورداری از ویژگی‌های مختلف عظمت علمی، معنوی و اجتماعی، همواره خود را از پرتگاه دنیاطلبی دور نگاه داشت و عمر نود ساله‌اش را به نمونه‌ای شکوهمند از صفا و خلوص و معنویت بدل ساخت. این کتاب تلاش می‌کند جلوه‌ها و قصه‌هایی از حیات پرچالش، اما همواره بی‌پیرایه و سراسر آرامش این عالم وارسته را در اختیار خوانندگان خود قرار دهد.

تبریز، شهر پدری این عالم برجسته بوده و به همین مناسبت، مراسم رونمایی از این کتاب روز چهارشنبه ۱۴ تیر از ساعت ۱۰، در مسجد جامع این شهر برگزار می‌شود.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.