بانک

گزارش نبض بورس از فعالیت ماهانه بانک پاسارگاد، رشد درآمد عملیاتی نماد وپاسار در بهمن ماه سال‌جاری

بانک پاسارگاد در گزارش فعالیت ماهانه بهمن‌ماه‌1402 در کدال، درآمد عملیاتی خود را اعلام کرد که این درآمد در تسهیلات اعطایی و کارمزد با رشد همراه بوده است.
به گزارش سرزمین مانا به نقل از بخش تحلیلی نبض بورس، بانک پاسارگاد با نماد “وپاسار” در گزارش ماهانه منتهی به 30بهمن‌ماه‌1402 در کدال، ارقامی مربوط به میزان درآمد تسهیلات اعطایی، دریافت درآمد سپرده‌گذاری، درآمد کارمزد، اوراق بدهی و درآمد سرمایه‌گذاری‌ها را ارائه می‌کند.
بر اساس این گزارش، مجموع درآمد محقق شده از گزینه‌های مذکور در بهمن‌ماه سال‌جاری درآمدی نزدیک به 8 هزار میلیارد تومان به دست آمده است که بیشترین درآمد حاصل شده از تسهیلات اعطایی و کارمزد نسبت به دیگر گزینه‌های درآمدی بوده است.
درآمد تسهیلات اعطایی بانک پاسارگاد در بهمن‌ماه رقمی معادل 7‌هزار میلیارد تومان بوده که این درآمد از فروش خدماتی مانند فروش اقساطی، جعاله، مرابحه، مضاربه، مشارکت مدنی، بدهکاران بابت اعتبارات اسنادی، تسهیلات ارزی و غیره بوده که تسهیلات مرابحه، فروش اقساطی و تسهیلات ارزی با درآمدی به ترتیب 4216 ، 1796 و 513 میلیارد تومان برای بانک به دست آمده است.
بانک پاسارگاد از کارمزد درآمدی معادل 487 میلیارد تومان کسب کرده است که این رقم نسبت به دی‌ماه سال‌جاری با افزایش درآمد مواجه بوده است.
درآمد سرمایه گذاری‌ها در گزارش بهمن‌ماه 10 میلیارد تومان است که نسبت به دی‌ماه نیز با افزایش قابل توجهی همراه بوده است.
درآمد اوراق بدهی بانک پاسارگاد 65 میلیارد تومان و درآمد سپرده‌گذاری نیز برای بانک پاسارگاد معادل 11 میلیارد تومان محقق شده است.

 

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.