بانک

پیام نوروزی مدیرعامل بانک توسعه تعاون بمناسبت آغاز سال 1403

محمد شیخ‌حسینی مدیرعامل بانک توسعه تعاون بمناسبت آغاز سال جدید پیام تبریک منتشر کرد.

بِسمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ
یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ
حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
با سلام و احترام می کنم به خانواده بزرگ بانک توسعه تعاون، بویژه مشتریان و شرکای ارزنده ما در عرصه خدمت ،همکاران عزیزم و خانواده آنها در سراسر کشور.
چشم بر هم زدنی یک سال دیگر از عمر سپری شد و یکبار دیگر ما در آستانه آغاز بهار و شروع سال نو هستیم .
سالی که گذشت بنظر من که سالیانی است در شبکه بانکی کشور توفیق خدمتگذاری دارم ،از دشوار ترین سالهای نظام بانکی کشور بود .فراز و فرودهای فراوانی را پشت سر گذاشتیم اما به مدد عنایات پروردگار و همت و حمایت مشتریان و همکاران ،از دل این دشواریهای بسیار ، رشد و رونق پدید آمد بنحوی که کارنامه بانک توسعه تعاون در سال ۱۴۰۲ را می توانم یکی از کارنامه های موفق ارزیابی کنم.خداوند را بواسطه این لطف شکر گزارم .
مقدمه سال ۱۴۰۳ هم بسیار امید بخش و فرح انگیز است .چراکه بهار جان و ضیافت رمضان که آغاز سال سلوکی است بر رستاخیز بهارانه زمین مقارن شده است .هم روح در معرض نفحات قدسی است و هم جسم فرصت بالندگی دارد.هر دو بعد وجود انسان در معرض تعالی است .
این تقارن نیکو به زعم من نوید بخش سالی پر برکت تر و امید بخش تر برای هم میهنان عزیزمان خواهد بود البته مشروط بر تلاش و کوشش بیشتر همگی ما مخصوصا کسانی که همچون بنده در کسوت مسوولیت و خدمتگزاری به مردم هستند .
به فضل پروردگار گوش به فرمان مقام معظم رهبری خواهیم بود تا با سرلوحه قراردادن شعار و عنوان سال آتی ،کمیت و کیفیت خدمت رسانی خودمان را دوچندان کنیم و لبخند رضایت را بر جان و دل همه ایرانیان عزیز بنشانیم .
عید نوروز و خرمی بهارانه آن را به محضر شما تبریک عرض می کنم و از خدای بزرگ تقاضا می کنم که عافیت و برکت ، سلامت و موفقیت های مادی و معنوی را در زمره مقدرات سال جدید همه شما منظور فرماید .
دلهایتان پر از نور و لبهایتان سرشار سرور ان شاء الله.

محمد شیخ حسینی
نوروز ۱۴۰۳

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.