بانک

پیام مدیرعامل بانک توسعه تعاون در پی جنایت هولناک و وحشیانه رژیم صهیونیستی در بمباران بیمارستان المعمدانی

به گزارش سرزمین مانا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون توسعه تعاون:مدیرعامل بانک توسعه تعاون در پیامی این جنایت وحشیانه را محکوم کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه

زمان و جهان گویی در آستانه تحولی سترگ است، دیگرباره جوشش خون مظلومان نوید بخش تحقق وعده الهی و ویرانی بنای ستم گردیده و قلبهای مظلومان ملتهب و متاثر از جنایات دژخیمان صهیونیست در انتظار وعده موعود و رویارویی نهایی جبهه حق و باطل می تپد .

اینجانب باتفاق همه مدیران و همکارانم در بانک توسعه تعاون ضمن عرض تسلیت شهادت جمع کثیری از مسلمانان مظلوم غزه در فاجعه حمله ددمنشانه رژیم غاصب اسرائیل به بیمارستان المعمدانی غزه،این هجمه ناجوانمردانه را محکوم نموده و فرمایش قائد عظیم الشان انقلاب اسلامی و سکاندار حکیم جبهه مقاومت مسلمین حضرت آیت الله امام خامنه ای که فرمودند رژیم غاصب صهیونیستی ،امروز قطعا باید محاکمه شود را فصل الخطاب می دانیم .باشد که بارقه های تحقق وعده الهی بزودی درجهان پرتو افکن شود.

کَم مِن فِئَهٍ قَلیلَهٍ غَلَبَت فِئَهً کَثیرَهً بِإِذنِ اللَّهِ ۗ وَاللَّهُ مَعَ الصّابِرینَ

محمد شیخ حسینی

۲۶ مهر ۱۴۰۲
#بانک توسعه تعاون#تسلیت شهادت مسلمانان مظلوم غزه#حمله اسرائیل به بیمارستان المعمدانی غزه#جنایت هولناک رژیم صهیونیستی#جبهه حق و باطل

آدرس کوتاه شده: https://ttnews.ir/s/mfah1P8

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.