بانک

پيام تبريك مديرعامل بانک آینده به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

به گزارش سرزمین مانا به نقل از پروابط عمومی بانک آینده دکتر بهمن اسکندری مدیرعامل بانک آینده در پیامی حلول ماه مبارک رمضان، ماه عبادت و بندگی را به همه مردم ایران علی‌الخصوص همکاران و خانواده بزرگ بانک آینده تبریک گفت.
در اين پيام آمده است:
لِکُلِّ شَیْ‌ءٍ رَبِیعٌ وَ رَبِیعُ الْقُرْآنِ شَهْرُ رَمَضَان

همکاران گرامى و خانواده‌های عزیز بانک آینده
فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه نزول رحمت، ماه ضیافت بیکران الهى علاوه برایجاد فضایى معنوى و صمیمى در جامعه، فرصتى براى دعا و نیایش و شب زنده‌دارى و یارى جستن از درگاه احدیّت است که معنویتى ملکوتى و اُنس با محبوب جاودانه را پدید مى‌آورد و شهد مناجات و نیایش را به کام انسان مى‌چشاند.
ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه نور تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می‌آید.
ماه رمضان ماه تقویت اراده و آزادی از زنجیرهای درونی و تقویت اخوت دینی و روح برادری و همدردی با نیازمندان است و ان‌شاالله در این ماه عزیز فرصت را غنیمت شمرده و از لحظه لحظه توفیق درک ماه رمضان غافل نشویم.
بر خود لازم می‌دانم حلول ماه پرفيض صيام و ماه پاکی و روشنی، ماه رحمت و برکت و غفران و نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه، را به همه همکاران گرامی تبریک و تهنیت عرض نمایم و از درگاه احدیت برای شما قبولی طاعات و فرصت جستن بندگی خاضعانه را خواستارم.
امید است امسال که بهار قرآن با بهار طبیعت تقارن یافته است حیات مادی خود را به ریسمان محبت و کتاب هدایت خداوند گره بزنیم تا با هم آینده‌ای روشن را بسازیم.

بهمن اسکندری

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.