بانک

فروتنی، کار تیمی، شجاعت، شهامت، از اثرات مثبت ورزش می باشد

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون کشور فروتنی، کار تیمی، شجاعت و شهامت را از اثرات مثبت ورزش دانست.

به گزارش سرزمین مانا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون  محمد جواد ایرانی در آغاز به کار نهمین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان بانک توسعه تعاون با اشاره به اهمیت و جایگاه مهم ورزش برای جامعه و نیروهای سازمانی، اظهار کرد: افتادگی، کار تیمی، شجاعت، شهامت، پوریای ولی بودن در واقع از اثرات مثبت ورزش به شمار می رود.
وی افزود: امروز با دنیای بی رحم و خشنی روبرو هستیم و در نقاط مختلف عصبیت جای هم زیستی مسالمت آمیز را گرفته است و باید به ورزش که حداقل برای دقایقی انسان را از خشونت و عصبیت دور می کند، بیشتر توجه داشت. اگر امروز در جهان از حقوق بین المللی صحبت می شود باید قدرت بین المللی را تحت کنترل درآورد در غیر این صورت با شرایطی مانند غزه و هشت سال جنگ تحمیلی در ایران مواجه می شویم.
ایرانی با تاکید بر اینکه قطعا کار تیمی احساس خطر و احساس ضعف به همراه ندارد بلکه یک قدرت سالم و مفید را به همراه دارد، گفت: هیچ گاه یک مومن ضعیف برای جامعه بشریت مفید نیست و قطعا مومن قوی و ورزشکار، قدرت مثبت و سلامت روح را به همراه خواهد داشت و بانک توسعه تعاون با برگزاری چنین المپیادهایی به دنبال تقویت کارکنان خود به لحاظ روحی و جسمی است.
این عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون پیروزی در هر عرصه ای را توام با صداقت در رفتار و عمل دانست.
گفتنی است در این المپیاد از خانواده شهیدالیاس محمدی از شهدای جنگ تحمیلی و همچنین ورزشکار قهرمان کاراته صالح اباذری که با باخت مصلحتی حاضر نشد برابر نماینده رژیم صهیونیستی مقابله کند با اهدا لوح و جوایز تقدیر شد.
در این رویداد ورزشی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ،مدیر امور اعتباری،مدیر امور سرمایه انسانی،مدیر شعب استان مرکزی ، رئیس اداره کل روابط عمومی،رئیس اداره کل رفاه کارکنان، معاون خدمات رفاهی و تربیت بدنی و رئیس دایره تربیت بدنی حضور داشتند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.