بانک

عضو هیات عامل بانک ملی ایران: امکان خدمات‌دهی مطلوب به مشتریان موسسه اعتباری نور در بانک ملی ایران فراهم است

معاون برنامه ریزی و تحول و عضو هیات عامل بانک ملی ایران با حضور در چند شعبه موسسه مالی و اعتباری نور از آمادگی بانک ملی ایران برای ارائه خدمات بهینه به مشتریان موسسه اعتباری نور خبر داد.

به گزارش سرزمین مانا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمد نجف زاده در بازدید از شعب دکتر فاطمی، ملاصدرا و خیابان آزادی موسسه اعتبای نور در تهران ضمن تبریک به ورود کارکنان موسسه نور به بانک ملی ایران گفت: انتقال این موسسه در راستای اصلاح نظام بانکی و سیاست های بانک مرکزی صورت گرفت که نقطه عطفی برای تقویت و بهبود عملکرد شبکه بانکی و خدمت رسانی به مشتریان و آحاد جامعه است.

معاون برنامه ریزی و تحول بانک ملی ایران در این بازدیدها با اشاره به اجرای طرح موفقیت آمیز انتقال داده ها و حساب های موسسه نور به بانک ملی ایران گفـت: با هماهنگی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته از مدت ها پیش زیرساخت های فنی آماده شد و هم اکنون امکان خدمات‌دهی به مشتریان موسسه نور در بانک ملی ایران به طور کامل مهیا است.

وی تصریح کرد: برای عرضه مطلوب و موثر محصولات و خدمات به مشتریان باید تلاش و تعامل دوجانبه و مستمر وجود داشته باشد تا ضمن پاسخگویی به نیازهای مشتریان، منافع بانک نیز مدنظر قرار گیرد.

نجف زاده در بخش دیگری از این بازدیدها بر سرعت بخشی و همگام سازی تمامی زیرساخت ها و نرم افزارها از قبیل دستگاهای pos و atm موسسه نور در بانک ملی ایران تاکید کرد.

عضو هیات عامل بانک ملی ایران در بخش دیگری از سخنانش تلاش همه جانبه همکاران برای رفع دغدغه ها و ابهامات مشتریان موسسه نور را گامی مهم در این انتقال دانست.

نجف زاده در ادامه بکار گیری تمام توان و امکانات را در خصوص جذب منابع و حفظ مشتریان لازم و ضروری خواند و افزود: موقعیت سنجی صحیح در خصوص جانمایی شعب برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان با اهمیت است.

وی در این بازدید ها از نزدیک در جریان فعالیت های بخش های مختلف این شعب قرار گرفت و در ادامه بر توجه به نیازهای مشتریان و اجرای کامل تعهدات تاکید کرد.

در خاتمه همکاران حاضر در شعب موسسه نور ضمن تشکر از مدیران به منظور پشتیبانی همه جانبه در راستای انتقال این موسسه به بانک ملی ایران، خود را از خانواده جدید بانک ملی دانستند و اعلام کردند با تمام توان در راستای اعتلای نام بانک ملی ایران و اهداف تعیین شده تلاش خواهند کرد

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.