بین الملل

رئیس‌جمهور روسیه اعلام کرد،آماده مذاکره هستیم؛ اما مذاکرات توقفی برای تسلیح مجدد کی یف نیست

به گزارش سرزمین مانا، ولادیمیر پوتین، در مصاحبه با دمیتری کیسیلوف رئیس خبرگزاری راسیا سیودنیا گفت : “آیا ما آماده مذاکره هستیم؟ بله، ما آماده هستیم، اما فقط آماده مذاکره هستیم، نه بر اساس برخی خواسته ها پس از مصرف داروهای روانگردان، بلکه بر اساس واقعیت هایی که به قول آنها در چنین مواردی در زمین ایجاد شده است.”
رئیس جمهور روسیه افزود: “با این حال، ما آماده گفتگوی جدی هستیم و می خواهیم همه درگیری ها و به ویژه این درگیری را از راه های مسالمت آمیز حل کنیم. اما ما باید خودمان به وضوح درک کنیم که این توقفی نیست که دشمن بخواهد برای تسلیح مجدد انجام دهد، بلکه این یک گفتگوی جدی با تضمین های امنیتی برای روسیه است.”
رئیس‌جمهور روسیه افزود که روسیه گزینه‌های مختلف مورد بحث را می‌داند و “اقدامات متقابل” برای متقائد شدن در مورد فرا رسیدن زمان مذاکره را می داند.
ولادیمیر پوتین اضافه کرد: “ما می خواهیم، ​​یک بار دیگر تکرار می کنم، همه اختلافات، و این اختلاف، این درگیری را از راه های مسالمت آمیز حل کنیم. و ما برای این موضوع آماده هستیم. ما به دنبال این موضوع هستیم. اما این باید یک گفتگوی جدی باشد که امنیت طرف مقابل را نیز تضمین کند. در این مورد، ما در درجه اول به امنیت روسیه علاقه مند هستیم و بر اساس این موضوع پیش خواهیم رفت.”

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.