بانک

جشنواره خدمات الکترونیکی بانک صادرات ایران مورد استقبال قرار گرفت

ارايه خدمات مطلوب، متنوع و گسترده بانک صادرات ايران به مشتريان موجب استقبال گسترده آنان از جشنواره خدمات الکترونيکي شده است.
به گزارش سرزمین مانا به نقل از روابط عمومي بانک صادرات ايران، «جشنواره خدمات الکترونيک» در پاسخ به همراهي و مشارکت مشتريان و دارندگان کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب از ابتداي شهريورماه آغاز شده است که براساس آن به استفاده کنندگان از خدمات نوين اين بانک به قيدقرعه و بر حسب امتياز کسب شده جوايزي ارزنده‌ اعطا و از آنها تقدير خواهد شد.
گزارش­ عملکرد اين بانک در بخش فن­اوري اطلاعات بيانگر رشد 12 درصدي تعداد تراکنش‌هاي انجام شده از طريق پايانه‌هاي فروشگاهي در شهريورماه نسبت به ماه قبل بوده‌ است و در اين ميان استانهاي کردستان، گيلان و خراسان رضوي بيشترين رشد تراکنش را به ثبت
رسانده‌اند. همچنين طي يک ماه اخير بيش از 700 هزار کارت الکترونيکي صادر شده و بخش دريافت دستگاه‌هاي رمزياب 135 درصد رشد را نشان مي‌دهد همچنين عملکرد پايانه‌هاي داخلي شعب نيز رشد 22 درصدي از لحاظ مبالغ جا به جا شده داشته است و تعداد کاربران همراه بانک صادرات ايران در ماه شهريور به ميزان 47 درصد رشد نسبت به مردادماه نشان مي‌دهند.
شايان ذکر است اين بانک باجمع‌بندي ميزان امتيازبندي استفاده کنندگان از خدمات الکترونيکي نظيراينترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک، پايانه‌هاي فروش و خودپرداز و انجام قرعه کشي، جوايزي ارزنده شامل خودرو مگان، پژو 207، تبلت، لپ تاپ گوشي تلفن همراه هوشمند و هزاران جايزه نقدي به برندگان اعطا مي نمايد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.