بانک

تدابیر بانک توسعه تعاون برای اجرای مصوبات سفرهای استانی رییس جمهور

مدیر عامل بانک توسعه تعاون اعلام داشت بانک تدابیر گسترده ای برای اجرای مصوبات سفرهای استانی رییس جمهور در نظر دارد.

به گزارش سرزمین مانا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه شورای معاونین بانک اظهار داشت: نقش آفرینی بانک توسعه تعاون در اجرای مصوبات سفرهای استانی رییس جمهور و هیات دولت بسیار مهم است.
وی افزود: به شخصه تجربه رسیدگی به درخواست های مردمی سفرهای استانی دولت طی ادوار گذشته و ساماندهی و رسیدگی به چند ده هزار نامه و درخواست را دارم، برنامه ریزی و رسیدگی بموقع به درخواست های مردمی می تواند در ارتقای رضایت عموم از اقدامات دولت تاثیرگذار باشد.
راه اندازی سامانه ها و امکان ثبت و پیگیری درخواست های مردمی باعث شده رسیدگی و ساماندهی درخواست ها با سطح کیفی امکان پذیر باشد و همکاران بانک توسعه تعاون نیز در مسیر پاسخگویی شفاف و سریع به درخواست های مردمی هدایت می‌شوند.
شیخ حسینی گفت: به واسطه اهمیت اقدامات بموقع در حوزه مصوبات سفرهای استانی، مدیران و معاونین استانهای چهار محال و بختیاری و کردستان به این جلسه دعوت شده اند تا به صورت حضوری هماهنگی ها و توصیه های لازم ارائه گردد.
مصوبات سفرهای دور اول شامل پروژه های مهم و کلان عمرانی بوده است و مصوبات سفرهای دور دوم مشتمل بر درخواست های خرد مردمی و گره‌گشایی از مشکلات عموم مردم است.
این مقام بانکی تاکید نمود: در هر یک از استان چهار محال و بختیاری و کردستان، یکی از همکاران مطلع در حوزه اعتباری وظیفه پاسخگویی و راهنمایی دقیق معرفی شدگان بر عهده دارد و معاون اعتباری استان نیز نظارت کافی را اعمال می‌نماید.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: بودجه مورد نیاز برای سهمیه بانک در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به معرفی شدگان از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آماده است و راهنمایی کافی از سوی همکاران برای مراجعه معرفی شده به نزدیکترین شعبه انجام می شود، اعتقاد داریم گره گشایی از مشکلات مردم، برکت فعالیت بانکداری را بیشتر می کند و وجهه اجتماعی بانک توسعه تعاون را ارتقا می بخشد.
پرداخت تسهیلات خرد در استانهای کمتر برخوردار باعث گسترش عدالت اجتماعی می‌شود و در راستای اهداف اجتماعی دولت خدمتگزار نیز هست، چرا که این استانها به واسطه رشد اقتصادی کمتر، صلاحیت بالاتری برای بهره مندی از تسهیلات خرد و عمومی دارند.
در ادامه جلسه سید علی میرفخرایی رییس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون به گزارشی در خصوص کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی بانک و نتایج نظرسنجی و دستاوردهای این همایش ارائه کرد.
در ادامه جلسه که با حضور حسن شریفی-معاون مدیرعامل در امور عملیات بانکی، کریم میرزاخانی سرپرست معاونت مدیرعامل در امور استان ها و بازاریابی ، محمد سلمانی-معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی ، محمد ذوالفقاری-سرپرست معاونت مدیرعامل در امور حقوقی، سید حسن حسینی مطلق سرپرست دفتر مرکزی حراست، احمد محمدی مدیر امور اعتباری، سجاد علی زاده سرپرست مدیریت امور فناوری اطلاعات و ارتباطات، امیر میرشفیعی رئیس اداره کل برنامه ریزی و مدیریت عملکرد، رامین نجمی رئیس اداره کل سرمایه گذاری و محمد نخعی سرپرست معاونت طراحی و توسعه محصول اداره کل هوش کسب و کار و توسعه محصول همراه بود مسائلی از جمله افزایش سرمایه بانک و ثبت اطلاعات شرکتهای زیر مجموعه در سامانه سماب مورد بحث و رسیدگی قرار گرفت.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.