بانک

برای اولین بار در شبکه بانکی؛ برگزاری آنلاین چهل و سومین مراسم قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکن

سرپرست مدیریت امور روابط عمومی و حوزه مدیریت گفت: برای اولین بار مراسم چهل و سومین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک مسکن به صورت آنلاین در 30 مهرماه برگزار و اسامی برندگان این دوره اعلام خواهد شد.

به گزارش سرزمین مانا به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا؛ وحید ایمانی سرپرست مدیریت امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بیان کرد: برای اولین بار در بانک مسکن مراسم قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه به صورت آنلاین در سایت بانک مسکن و شبکه‌های اجتماعی گپ و آپارات پخش خواهد شد.
ایمانی افزود: به پاس اعتماد و همراهی هموطنان خیرخواه، در این دوره از قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه به بیش از 400 هزار برنده خوش شانس، جوایز نفیسی به ارزش کلی 1952 میلیارد ریال اعطا می‌شود.
براساس این گزارش تعداد چهار میلیون مشتری خیّر بانک مسکن مشمول شرکت در قرعه کشی این دوره شده‌اند.
وی اظهار داشت: به پاس قدردانی بانک مسکن از مشارکت هم‌میهنان در این کار خداپسندانه، 84 کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو داخلی، 1000 کمک هزینه 500 میلیون ریالی خرید لوازم خانگی تولید داخل، 2500 کمک هزینه 100 میلیون ریالی سفر به عتبات عالیات، 3000 کمک هزینه 50 میلیون ریالی خرید صنایع دستی و میلیون‌ها ریال جوایز نقدی، در این دوره به برندگان قرعه کشی حساب‌های پس انداز این بانک اهدا خواهد شد.
ایمانی با اشاره به مصارف حساب‌های قرض‌الحسنه عنوان کرد: عمده مصارف قرض‌الحسنه بانک مسکن مربوط به حوزه‌های رفاه اجتماعی و شامل سرفصل‌های اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج با موعد سررسید بالا، تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزایی به معرفی‌شدگان دو نهاد بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) و تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری است.
سرپرست مدیریت روابط عمومی و حوزه مدیریت گفت: طبق آمار، نسبت مصارف قرض‌الحسنه بانک مسکن به منابع آن از 100 درصد هدف تعیین شده توسط قانونگذار نیز فراتر رفته و این مهم نشان از تمرکز این بانک برای انجام مسوولیت اجتماعی، توسعه رفاه مردم شریف و کارگشایی از مشکلات آنان به ویژه در ازدواج جوانان و ایجاد شغل دارد.
ایمانی افزود: بانک مسکن با گام برداشتن در راستای انجام رسالت دیرینه، منابع و اعتبارات خود را صرف ایجاد سرپناه برای اقشار مختلف مردم، هموار کردن مسیر ازدواج برای جوانان و اشتغالزایی کرده است و کارکنان این بانک تلاش در این مسیر را یک کار فرهنگی و ارزشی می‌دانند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.