بانک

بانک ملی پیشرو در تامین مالی شرکت‌های تولیدی از طریق ضمانت صکوک

شرکت فرابورس ایران اطلاعیه پذیره نویسی اوراق مرابحه سه شرکت تولیدی که توسط بانک ملی ایران ضمانت شده اند را منتشر کرد

به گزارش سرزمین مانا به نقل از  روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت فرابورس، اطلاعیه پذیره نویسی اوراق مرابحه سه شرکت سپید مطهر انتخاب، حایر پلاست و حایر تهران را منتشر کرده است. ضمانت اوراق مرابحه این سه شرکت توسط بانک ملی ایران انجام شده است.

گفتنی است توسعه خدمات تامین مالی و بازار سرمایه یکی از اهداف راهبردی بانک ملی ایران ذیل مضمون بانکداری جامع است تا از این طریق نقش خود را در بازار خدمات مالی و بانکی کشور بازی کند.

یکی از ظرفیت‌های موجود در بازار سرمایه کشور برای تامین مالی مشتریان بانک، استفاده از ابزارهای نوین مالی نظیر انواع صکوک به عنوان ابزار بدهی شرکتی است. در این زمینه بانک با پذیرش رکن ضامن، فرآیند انتشار اوراق بدهی برای بنگاه‌های اقتصادی را تسهیل می کند تا بتواند به رونق تولید و تامین مالی بنگاه های تولیدی کمک کند.

در این راستا بانک ملی ایران تلاش دارد تا با پذیرش رکن ضامن اوراق مشتریان، نقش خود را در بازار ضمانت صکوک شرکتی بازیابی کند و زمینه توسعه خدمات بازار سرمایه را فراهم سازد.

پذیره‌نویسی اوراق مذکور در هفته جاری در حال انجام است و متقاضیان شرکت در پذیره نویسی این اوراق می توانند فایل اطلاعیه فرابورس این سه شرکت را از طریق فایل های الحاقی زیر دریافت کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.