بانک

افزایش قابل توجه صدور حواله های پایا و ساتنا طی روزهای پایانی سال در بانک ملی ایران

بانک ملی ایران در آخرین روزهای پایانی سال گذشته به درخواست مشتریان طی روزهای 25 تا 29 اسفند ماه در مجموع بیش از یک میلیون و 819 هزار حواله پایا و ساتنا صادر کرده است.

به گزارش سرزمین مانا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک همزمان با فرارسیدن روزهای پایانی سال و افزایش مبادلات مالی ، ساعت کاری سامانه های ساتنا و پایا را در جهت ارائه خدمات مطلوب به مشتریان افزایش داد که بر این اساس خدمات انتقال وجه بین ‌بانکی تحت سامانه های پایا و ساتنا با مبالغ مختلف در روزهای پایانی سال بی وقفه و در کمترین زمان ممکن در دستور کار قرار گرفت و از این رو به درخواست مشتریان در سامانه پایا در مجموع یک میلیون و ۵۶۳ هزار و ۵۳۶ درخواست و همچنین 255 هزار و 657 درخواست تحت سامانه ساتنا طی روزهای 25 تا 29 اسفندماه در بانک ملی ایران ثبت و صادر شد.

به عبارت دیگر بانک ملی ایران در پنج روز کاری 25، 26، 27، 28 و 29 اسفند ماه به درخواست مشتریان و متقاضیان، روزانه به طور میانگین 363هزار و 838 حواله از طریق سامانه پایا و ساتنا به حساب مشتریان در سایر بانک ها انتقال وجه انجام داده است.

درضمن تعداد حواله های صادره در این ایام در بانک ملی ایران در مقایسه با روزهای مشابه سال قبل رشد داشته است.

لازم به ذکر است، متقاضیان این خدمت می توانند با افتتاح یکی از انواع حساب های جاری، پس‌انداز و مدت‌دار بانک ملی ایران نسبت به انتقال وجه به حساب خود یا سایر افراد در سایر بانک‌ها در همان روز اقدام کنند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.