بانک

جوایز ارزنده با خرید از طریق کارتخوان ها و درگاه های بانک ملی ایران

دارندگان کارت های فعال در شبکه بانکی کشور و پذیرندگانی که دستگاه کارتخوان و یا درگاه پرداخت آنها به حساب های بانک ملی ایران متصل است می توانند در جشنواره «پذیرنده ملی» شرکت کنند و از جوایز ارزنده این جشنواره برخوردار شوند.

به گزارش سرزمین مانا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران،در این جشنواره که از اول بهمن ماه آغاز شده و تا پایان فروردین سال 1403 ادامه دارد، دارندگان کارتخوان بانک ملی ایران می توانند با حداقل ۳۰ میلیون تومان تراکنش ماهانه (POS) در این جشنواره شرکت کنند و علاوه بر بهره مندی از بسته های کاربردی، از تسهیلات ویژه تا سقف 50 میلیارد ریال با نرخ مصوب و یا تسهیلات 2 میلیارد ریالی بدون سود و کارمزد و هر ماه ۱۰ کمک ‌هزینه 10 میلیارد ‌ریالی خرید خودرو به قید قرعه (هر ۱ میلیون تومان ۱ امتیاز ) شرکت کنند.

همه مشتریان با هر یک از کارت‌های فعال در شبکه بانکی، شانس برخورداری از ۹۵ جایزه 100 میلیون ریالی(در صورت خرید از طریق کارت‌خوان بانک‌ملی؛سداد و به قید قرعه با کسب حداقل ۲ امتیاز یا به عبارت دیگر هر ۱۰۰ هزار تومان یک امتیاز) را در هر ماه دارند.

مشتریان گرامی برای شرکت در این جشنواره کافی است تا پرداخت‌های بالای 200 هزار تومانی خود را از طریق ابزارهای پذیرش (مانند کارتخوان، درگاه پرداخت و اپلیکیشن‌های پرداخت) شرکت خدمات پرداخت الکترونیک سداد انجام دهند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.