بانک

​تمدید مهلت بخشودگی جریمه بدهکاران بانک صادرات ایران تا پایان سال ١٤٠٢

بخشش وجه التزام تاخیر پرداخت بدهی بدهکاران بانک صادرات ایران در قالب بسته وصول مطالبات غیرجاری وزارت امور اقتصادی و دارایی تا پایان سال ١٤٠٢ تمدید شد.
به گزارش سرزمین مانا به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک با هدف وصول مطالبات غیرجاری و مساعدت با افرادی که به علت مشکلات اقتصادی امکان بازپرداخت به موقع اقساط تسهیلات و تعهدات خود را ندارند، مهلت بخشودگی جرائم دیرکرد بازپرداخت تسهیلات و وام‌های قرض‌الحسنه را تا پایان سالجاری تمدید کرد که بر اساس آن در صورتی که بدهکار کل مبلغ بدهی خود را به صورت نقدی تسویه کند، جرایم تاخیر تادیه دین به صورت کامل بخشیده خواهد شد.
این بخشودگی در تعهدات و تسهیلات ٦ تا ١٤ درصد و در وام‌های قرض‌الحسنه ٨ درصد وجه التزام را به صورت کامل از کل بدهی کسر می‌کند.
همچنین از آنجایی که در تسهیلات دارای اقساط متعدد، ممکن است فقط بخشی از اقساط معوق شده باشد، در این صورت صرفاً با وصول مبلغ بدهی معوق شده (نه لزوما کل بدهی قرارداد)، جرایم تأخیر اقساط سررسید‌ شده به صورت کامل بخشوده شده و مابقی اقساط در مواعد مقرر از پیش تعیین شده وصول خواهد شد.
چنانچه مشتری توان پرداخت و تسویه یک‌جای بدهی معوق خود را نداشته باشد، پس از تعیین تکلیف و امهال آن، به شرط پرداخت حداقل ٥٠ درصد از کل بدهی خود به صورت نقدی و پرداخت الباقی اقساط در سررسیدهای تعیین شده، مشمول بخشودگی جرائم تأخیر دین به نسبت میزان مبالغ وصولی خواهد شد.

بخشودگی جرائم_A3_فضای مجازی copy.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.