بانک

بیانیه دعوت به راهپیمایی مدیرعامل بانک آینده به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش سرزمین مانا به نقل از روابط عمومی بانک آینده دکتر بهمن اسکندری، مدیرعامل بانک آینده؛ با صدور بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس، ضمن اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، همکاران بانک آینده را جهت حضور پرشور در راهپیمایی این روز دعوت کردند.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلام، رستاخیز استکبار ستیزی مسلمانان جهان و روز وحدت انسان‌های حقیقت‌طلب و عدالت‌خواه و روز ستیز همیشگی با ظلم و بیداد است.
امسال‌ جهانیان و به خصوص مسلمانان در شرایطی‌ به‌ استقبال‌ روز جهانی‌ قدس‌ می‌روند که جنایات گسترده و‌ کشتار هولناک رژیم صهیونیستی بعد از عملیات طوفان‌الاقصی علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه و فلسطین همچنان ادامه دارد.
جنایت جنگی و نسل‌کشی این روزهای صهیونیست‌ها علیه مردم غزه باعث شده هر روز در بسیاری از کشورهای مختلف جهان، شاهد صحنه‌‌های اعلام‌ حمایت‌ از مردم‌ فلسطین‌ و غزه و ابراز انزجار از اشغالگران‌ صهیونیستی باشیم و از این رو به یقین روز قدس امسال شاهد خروش گسترده و یکپارچه مسلمانان و دیگر ملت‌های آزاده جهان، علیه جنایت‌های رژیم صهیونیستی خواهیم بود.
همکاران بانک آینده بار دیگر همچون گذشته، هم‌پای ملت سلحشور ایران، در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد و با حضور یکپارچه، فریاد رسای خود را در حمایت از ملت فلسطین به گوش جهانیان می‏‌رسانند.

بهمن اسکندری

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.