فناوری

3 روز سرگرمی، یادگیری و تجربه کار در «صنعت بازی‌سازی» با بوت‌کمپ استعدادیابی همراه اول

به گزارش سرزمین مانا به نقل از اداره کل شرکت ارتباطات سیار همراه اول اولین رویداد ملی استعدادیابی همراه اول یا همان رویداد کی‌برد امسال برای دانش آموزان متوسطه اول و دوم با موضوع باز‌سازی توسط آکادمی همراه اول برگزار شد و با یک بوت‌کمپ سه روزه هیجان‌انگیز و آموزنده در اواخر بهمن به پایان رسید.

▪️این رویداد تابستان امسال با موضوع بازی‌سازی توسط آکادمی همراه اول آغاز شده بود و طی آن حدود ۱۲ هزار نفر از ۷۱۷ شهر ایران که ۳۸۴۹ دختر و ۸۱۶۲ پسر را شامل می‌شدند، ثبت نام کردند و اختتامیه آن نیز ۲۷ بهمن در سالن همایش باشگاه دانش‌پژوهان جوان برگزار و به نفرات برتر مجموعاً ۲۰۰ میلیون تومان جایزه اهدا شد.

▪️بخش دانش‌آموزی آکادمی همراه اول سالانه ۲ بار رویداد ملی استعدادیابی همراه اول را با نام کی‌برد برگزار می‌کند که دوره قبلی آن به بازی‌سازی اختصاص داشت اما موضوع رویداد جدید کی‌برد، آموزش هوش مصنوعی به نوجوانان است.

▪️این رویداد که از اسفند تا آبان ماه سال آینده برگزار می‌شود، ۱۰۰ ساعت محتوای آموزشی اختصاصی دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانید به نشانی https://kibordevents.ir/ai مراجعه کنید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.