بانک

روابط‌عمومی بانک آینده در هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی درخشید

روز چهارشنبه اول آذرماه 1402، آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی با معرفی برگزیدگان برگزار شد.
به گزارش سرزمین مانا به نقل از روابط عمومی بانک آینده – روابط‌عمومی بانک آینده موفق شد با نظر هیأت داوران به‌عنوان بانک برتر در بخش‌های فیلم‌های مستند (رتبه اول)، کلیپ (رتبه اول) و پوستر (رتبه دوم) لوح تقدیر و تندیس این دوره از جشنواره را کسب کند.
در این رویداد که با حضور جمعی از مدیران روابط‌عمومی، اساتید دانشگاهی، صاحب‌نظران و کارشناسان حوزه ارتباطات، روزنامه‌نگاری و روابط‌عمومی ‌برگزار شد، پروفسور ساروخانی پدر علم جامعه‌شناسی ارتباطات با بیان مطالبی بر اهمیت انتشارات و لزوم هماهنگی روابط‌عمومی‌ها با دانش و فناوری‌های روز از جمله هوش مصنوعی تأکید کردند.
گفتنی است، انجمن متخصصان روابط‌عمومي به عنوان يك انجمن تخصصي و حرفه‌اي، همه ساله جشنواره ملي انتشارات روابط‌عمومي را برگزار مي‌كند. اين جشنواره با هدف ارتقاي سطح كيفي و كمي فعاليت‌هاي انتشاراتي در روابط‌عمومي، شناسايي و معرفي آثار شاخص و الگوهاي برتر و فراهم‌سازي بستر مناسب براي عرضه آثار شاخص و تحرك بخشيدن به فعاليت‌هاي انتشاراتي به لحاظ كيفي و كمي برگزار مي‌شود.
لازم به ذکر است، جایزه ویژه «مدیریت ارتباطات الکترونیک» (سیستم اطلاعاتی امور روابط‌عمومی) در بیست‌و‌دومین دوره جوایز صنعت روابط‌عمومی ایران نیز در خردادماه امسال به بانک آینده رسید.

 

 

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.