فناوری

اولین تلویزیون وایرلس OLED ال‌جی در فهرست برترین نوآوری‌های سال 2023 نشریه تایم تلویزیون SIGNATURE OLED M 97-Inch ال‌جی با امکان انتقال بی‌سیم داده در لیست برترین تلویزیون‌ها قرار گرفت.

این هفته، نشریه تایم فهرست سالانه بهترین اختراعات خود را معرفی کرد و LG SIGNATURE OLED M اولین تلویزیون 97 اینچی ال‌جی را در فهرستی شامل 200 نوآوری خارق العاده که زندگی ما را تغییر می دهند قرار داد. تلویزیون LG SIGNATURE OLED M که در آگوست گذشته در برخی بازارها عرضه شد اولین تلویزیون OLED جهان با 4K 120 هرتز با اتصال بی‌سیم است و در مدل‌های 97، 83 و 77 اینچی در دسترس است.
فهرست بهترین اختراعات سال 2023 TIME توسط نامزدهایی از سردبیران و خبرنگاران تایم در سراسر جهان، و از طریق فرآیند درخواست آنلاین، با توجه ویژه به زمینه‌های در حال رشد مانند هوش مصنوعی، انرژی سبز و پایداری تهیه شده است. هر یک از موارد کاندید شده برای افزوده شدن به لیست بر اساس تعدادی عوامل کلیدی از جمله اصالت، کارآمدی، بلند پروازی و تأثیر محصول، ارزیابی می شوند. می‌توانید فهرست کامل را در اینجا مشاهده کنید: time.com/best-inventions-2023
سردبیران TIME درباره فهرست جدید نوشتند: “نتیجه حاصل شده فهرستی از 200 اختراع پیشگامانه (و 50 اختراع ویژه) شامل قدرتمندترین ابررایانه جهان، یک فضای سرگرمی کاملاً جدید و متفاوت و یک شکل ظاهری جدید است که نحوه زندگی، کار، گیمینگ و فکر کردن ما به ممکن‌ها و غیر ممکن‌ها را تغییر می‌دهد.”
LG SIGNATURE OLED M با پشتوانه یک دهه نوآوری در زمینه OLED تجربه خارق‌العاده و منحصر به فردی از تماشا را ارائه کرده و گواهی بر توانمندی‌های طراحی و فنی ال‌جی است. LG SIGNATURE OLED M یک جعبه اتصال صفر دارد که آن را قادر می‌سازد ویدیو و صدای با کیفیت بالا را به صورت بی‌سیم به صفحه نمایش 4K 120 هرتز منتقل کند و اطراف صفحه نمایش را از آشفتگی‌های بصری حاصل از کابل‌ها و دستگاه‌های جانبی تلویزیون پاک کند. راهکار وایرلس LG SIGNATURE OLED M به معنای واقعی کلمه یک نوآوری است و یک گام مهم در تکامل تلویزیون‌ها محسوب می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LG SIGNATURE OLED M، به LG.com مراجعه کنید.

شرکت سرگرمی‌های خانگی ال‌جی الکترونیکس
شرکت سرگرمی‌های خانگی ال‌جی یکی از رهبران صنعت تلویزیون‌ها و سیستم‌های صوتی و تصویری و یک مبتکر جهانی شناخته شده برای پیشتازی تلویزیو‌ن‌های OLED است که انقلابی در گروه تلویزیون‌های رده‌بالا محسوب می‌گردد. ال‌جی به بهبود زندگی مشتریان با محصولات نوآورانه سرگرمی‌های خانگی متعهد است که توسط تلویزیون‌های برنده جوایز OLED و تلویزیون‌های QNED Mini LED بهره‌مند از فناوری Quantum Dot NanoCell و راهکارهای صوتی توسعه یافته با همکاری Meridian Audio به آن دست یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ال‌جی به سایت www.LGnewsroom.com مراجعه کنید.
روابط عمومی شرکت ال‌جی الکترونیکس در ایران: آقای کاوه مفتخری
شماره تماس: 26205940

ایمیل: kaveh.moftakhari@lge.com

 

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.